Otvorenie skautského roka 2018

Začiatok akcie
Akcia pre
Celý zbor

Čavelo, 

Prázdniny sa nám už skončili a je tu nový rok plný nových výziev a dobrodružstiev. Naše spoločné prvé dobrodružstvo začne už čoskoro. Máš nejakých kamarátov, ktorým by si chcel ukázať čo je to skauting? Neváhaj a povedz im nech si rezervujú v kalendároch dátum 22.9, pretože o 9:00 začína otvorenie nášho skautského roka na lúke pod Zbojníckym hradom. Spoločne pôjdeme autobusom č.46. Stretneme sa o 8:25 na železničnej stanici. Cestu mhd máme zadarmo, takže lístky nebudeme potrebovať. Pôjdeme spoločne aj bicyklom od kostola Krista Kráľa, tam sa stretneme o 8:15 (prilba a dobré brzdy sú nevyhnutnosť).

Nezabudni zo sebou zbaliť do batoha: 

  • Šatku a košeľu
  • Jedlo a pitie
  • Ešus + lyžicu
  • Prilbu (podľa dopravy)
  • 50 centov

Srdečne pozvaní sú aj rodičia (nie len ku guľášu) pretože v rámci otvorenia bude rodičovské stretnutie kde by sme Vás radi informovali o aktuálnom dianí v našom zbore. Dúfame teda že účasť bude čo najvyššia. 

 

POZOR VŠETCI!!!
Táborová nálada je späť. Vďaka našim skvelým sponzovorm sa nám podarilo vybaviť dosť dažda, aby sme ho mali na celý deň nášho prvého tohtoročného dobrodružstva. Vzhľadom na to bude otvorenie v krytích priestoroch. Stretneme sa o 9:00 v našej klubovni (ZŠ Sibírska - bočný vchod pri jedálni) a spoločne sa presunieme na určené miesto. Pribaľte si zo sebou prezuvky a 2,5€ na prenájom priestorov.

Tešíme sa, 

112-tka